I runda • Seria 7
COROTOP Gwardia Opole
COROTOP Gwardia Opole
Gospodarz
34:32
(19:15 w I połowie)
karne w podstawowym czasie: 6/6 - 5/5
2026-10-17
📺 Polsat Sport 3
Protokół PDF
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Gość
Reklama

Przebieg meczu

koniec meczu34:32

COROTOP Gwardia OpolePiotrkowianin Piotrków Trybunalski

Przebieg wyniku

Przebieg wyniku: największa przewaga COROTOP Gwardia Opole 6, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 3 bramek.prowadzi COROTOP Gwardia Opole (max +6)prowadzi Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (max +3)15'30'45'60'

Oś meczu (najnowsze na górze)

  1. 60'KONIECKoniec meczu34:32
  2. 60'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Filip Wawrzyński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m34:32
  3. 60'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Bartosz Kowalczyk)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  4. 59'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Dawid Petlak)COROTOP Gwardia Opole
  5. 59'CZASCzas dla drużyny: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  6. 59'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole34:31
  7. 59'2 MINKara 2 min: Paweł DudkowskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
  8. 58'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Dawid Petlak)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m33:31
  9. 57'GOLGol: Kajo Cikatić (asysta: Oliwier Kamiński)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m33:30
  10. 57'2 MINKara 2 min: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole
  11. 56'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole32:30
  12. 55'GOLGol: Michał WroniszewskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewe rozegranie (9 m)31:30
Pokaż całą oś meczu (99 więcej)
  1. 55'GOLGol z rzutu karnego: Marcin SzopaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski31:29
  2. 55'CZERWONACzerwona kartka: Kelian JanikowskiCOROTOP Gwardia Opole
  3. 55'2 MINKara 2 min: Kelian JanikowskiCOROTOP Gwardia Opole
  4. 54'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole31:28
  5. 53'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Dawid Petlak)COROTOP Gwardia Opole
  6. 52'GOLGol: Michał Wroniszewski (asysta: Jakub Matlęga)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m30:28
  7. 51'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Dawid Petlak)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m30:27
  8. 50'GOLGol: Oliwier Kamiński (asysta: Dan Racotea)COROTOP Gwardia Opole, prawa strona z 6 m30:26
  9. 50'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Paweł Dudkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewa strona z 6 m29:26
  10. 50'GOLGol: Oliwier Kamiński (asysta: Bartłomiej Rugała)COROTOP Gwardia Opole, prawa strona z 6 m29:25
  11. 49'GOLGol: Marcel Filipowicz (asysta: Piotr Rutkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m28:25
  12. 48'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole28:24
  13. 48'2 MINKara 2 min: Franciszek JurczeniaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
  14. 48'GOLGol: Franciszek Jurczenia (asysta: Stanisław Makowiejew)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewa strona z 6 m27:24
  15. 47'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Piotr Rutkowski)COROTOP Gwardia Opole
  16. 46'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Bartłomiej Rugała)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  17. 46'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Stanisław Makowiejew)COROTOP Gwardia Opole
  18. 46'GOLGol: Bartłomiej Rugała (asysta: Oliwier Kamiński)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m27:23
  19. 45'CZASCzas dla drużyny: COROTOP Gwardia Opole
  20. 45'GOLGol: Michał WroniszewskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewe rozegranie (9 m)26:23
  21. 45'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Dan Racotea)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  22. 44'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Paweł Dudkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m26:22
  23. 43'GOLGol z rzutu karnego: Marcin SzopaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski26:21
  24. 43'2 MINKara 2 min: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole
  25. 43'2 MINKara 2 min: Michał MilewskiCOROTOP Gwardia Opole
  26. 43'CZASCzas dla drużyny: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  27. 43'GOLGol: Mateusz Wojdan (asysta: Kajo Cikatić)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m26:20
  28. 42'GOLGol: Mateusz Wojdan (asysta: Kajo Cikatić)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m25:20
  29. 42'GOLGol: Stanisław MakowiejewPiotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m24:20
  30. 42'GOLGol: Oliwier Kamiński (asysta: Bartłomiej Rugała)COROTOP Gwardia Opole, prawa strona z 6 m24:19
  31. 41'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Kajo Cikatić)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  32. 41'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Oliwier Kamiński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  33. 39'2 MINKara 2 min: Kelian JanikowskiCOROTOP Gwardia Opole
  34. 39'GOLGol: Bartłomiej Rugała (asysta: Oliwier Kamiński)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m23:19
  35. 37'GOLGol: Jakub AłajCOROTOP Gwardia Opole, środek z 9 m22:19
  36. 37'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Michał Bekisz)COROTOP Gwardia Opole
  37. 36'GOLGol: Michał Bekisz (asysta: Stanisław Makowiejew)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m21:19
  38. 35'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole21:18
  39. 35'2 MINKara 2 min: Piotr RutkowskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
  40. 35'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Stanisław Makowiejew)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewa strona z 6 m20:18
  41. 34'GOLGol z rzutu karnego: Marcin SzopaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski20:17
  42. 33'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Filip Wawrzyński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m20:16
  43. 32'GOLGol: Oliwier Kamiński (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m20:15
  44. 31'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Oliwier Kamiński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  45. 30'STARTPoczątek 2. połowy
  46. 30'KONIECKoniec 1. połowy19:15
  47. 30'2 MINKara 2 min: Marcel FilipowiczPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
  48. 30'GOLGol: Stanisław Makowiejew (asysta: Paweł Dudkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m19:15
  49. 29'GOLGol: Mateusz Wojdan (asysta: Bartłomiej Rugała)COROTOP Gwardia Opole, prawe skrzydło19:14
  50. 29'GOLGol: Patryk Mastalerz (asysta: Michał Bekisz)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m18:14
  51. 28'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Paweł Dudkowski)COROTOP Gwardia Opole
  52. 27'GOLGol: Dmytro Artemenko (asysta: Jakub Ałaj)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m18:13
  53. 27'GOLGol: Maciej Zarzycki (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, środek z 9 m17:13
  54. 26'GOLGol: Marcin Szopa (asysta: Paweł Dudkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, prawe skrzydło16:13
  55. 26'GOLGol: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m16:12
  56. 26'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Dawid Petlak)COROTOP Gwardia Opole
  57. 25'GOLGol: Dmytro Artemenko (asysta: Jakub Luksa)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m15:12
  58. 25'OBRONAObrona: Jakub Ałaj (rzucał Paweł Dudkowski)COROTOP Gwardia Opole
  59. 25'GOLGol: Daniel Wisiński (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, prawa strona z 6 m14:12
  60. 25'GOLGol: Paweł Dudkowski (asysta: Michał Bekisz)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m13:12
  61. 24'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Maciej Zarzycki)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  62. 21'GOLGol: Patryk Mastalerz (asysta: Dawid Petlak)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewe skrzydło13:11
  63. 21'GOLGol z rzutu karnego: Mateusz WojdanCOROTOP Gwardia Opole13:10
  64. 20'GOLGol: Paweł Dudkowski (asysta: Dawid Petlak)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 9 m12:10
  65. 19'GOLGol: Daniel Wisiński (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, prawa strona z 6 m12:9
  66. 19'CZASCzas dla drużyny: COROTOP Gwardia Opole
  67. 19'GOLGol z rzutu karnego: Marcin SzopaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski11:9
  68. 18'OBRONAObrona: Jakub Matlęga (rzucał Maciej Zarzycki)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  69. 17'GOLGol: Marcel Filipowicz (asysta: Michał Bekisz)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m11:8
  70. 17'GOLGol: Kelian Janikowski (asysta: Dmytro Artemenko)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m11:7
  71. 16'GOLGol z rzutu karnego: Marcin SzopaPiotrkowianin Piotrków Trybunalski10:7
  72. 16'2 MINKara 2 min: Jakub LuksaCOROTOP Gwardia Opole
  73. 15'CZASCzas dla drużyny: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  74. 15'GOLGol: Daniel Wisiński (asysta: Dan Racotea)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m10:6
  75. 13'OBRONAObrona: Dawid Balcerek (rzucał Filip Wawrzyński)COROTOP Gwardia Opole
  76. 13'GOLGol: Bartosz Kowalczyk (asysta: Dan Racotea)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m9:6
  77. 11'GOLGol: Kajo Cikatić (asysta: Dan Racotea)COROTOP Gwardia Opole, lewa strona z 6 m8:6
  78. 11'OBRONAObrona: Dawid Balcerek (rzucał Franciszek Jurczenia)COROTOP Gwardia Opole
  79. 11'GOLGol: Dmytro Artemenko (asysta: Dan Racotea)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m7:6
  80. 10'GOLGol: Dan Racotea (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, lewa strona z 6 m6:6
  81. 9'GOLGol: Marcel Filipowicz (asysta: Stanisław Makowiejew)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m5:6
  82. 9'GOLGol: Jakub Luksa (asysta: Dmytro Artemenko)COROTOP Gwardia Opole, środek z 9 m5:5
  83. 9'ŻÓŁTAŻółta kartka: Jakub LuksaCOROTOP Gwardia Opole
  84. 8'GOLGol: Marcin Szopa (asysta: Filip Wawrzyński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, prawe skrzydło4:5
  85. 8'GOLGol: Dmytro ArtemenkoCOROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m4:4
  86. 7'OBRONAObrona: Dawid Balcerek (rzucał Marcel Filipowicz)COROTOP Gwardia Opole
  87. 7'OBRONAObrona: Artur Kot (rzucał Kelian Janikowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  88. 7'GOLGol: Dmytro Artemenko (asysta: Kelian Janikowski)COROTOP Gwardia Opole, środek z 6 m3:4
  89. 6'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Filip Wawrzyński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, środek z 6 m2:4
  90. 6'GOLGol: Dan Racotea (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, lewa strona z 6 m2:3
  91. 5'GOLGol: Mateusz Wojdan (asysta: Bartosz Kowalczyk)COROTOP Gwardia Opole, prawe skrzydło1:3
  92. 4'GOLGol: Filip WawrzyńskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski, prawe rozegranie (9 m)0:3
  93. 4'OBRONAObrona: Dawid Balcerek (rzucał Piotr Rutkowski)COROTOP Gwardia Opole
  94. 3'2 MINKara 2 min: Kelian JanikowskiCOROTOP Gwardia Opole
  95. 3'GOLGol: Piotr Rutkowski (asysta: Stanisław Makowiejew)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewa strona z 6 m0:2
  96. 3'GOLGol: Patryk Mastalerz (asysta: Piotr Rutkowski)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, lewe skrzydło0:1
  97. 2'OBRONAObrona: Artur Kot (rzucał Daniel Wisiński)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  98. 1'OBRONAObrona: Dawid Balcerek (rzucał Filip Wawrzyński)COROTOP Gwardia Opole
  99. STARTPoczątek meczu

Statystyki drużyn

COROTOP Gwardia OpolePiotrkowianin Piotrków Trybunalski
34Bramki32
52Rzuty49
65%Skuteczność rzutów65%
6Bramki z 7 m5
6Rzuty z 7 m5
10Błędy techniczne12
7Kary 2 min4
1Żółte kartki0
1Czerwone kartki0
6Bramki z kontry2
25Asysty23
2Czasy dla drużyny3
13Obrony bramkarzy10

Dane: LOTTO Superliga.

Mapa rzutów

Bramki/rzuty z każdej strefy, z perspektywy rzucającego (bramka u góry). Im ciemniejsze kółko, tym wyższa skuteczność. Skrzydła, strefa 6 m, rzuty karne (7 m) i rzuty z drugiej linii (9 m). Bez rzutów zablokowanych.

COROTOP Gwardia Opole 34/51
COROTOP Gwardia Opole: 34 bramek z 51 rzutów. lewa strona z 6 m 3/5, środek z 6 m 15/23, prawe rozegranie (9 m) 0/1, prawe skrzydło 2/2, środek z 9 m 3/8, prawa strona z 6 m 5/6, rzut karny (7 m) 6/6-2/23/515/235/66/6-3/80/1
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 32/49
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: 32 bramek z 49 rzutów. środek z 9 m 7/10, lewe skrzydło 2/2, lewa strona z 6 m 4/5, środek z 6 m 9/20, prawe rozegranie (9 m) 1/2, prawe skrzydło 2/2, rzut karny (7 m) 5/5, lewe rozegranie (9 m) 2/32/22/24/59/20-5/52/37/101/2

Dane: LOTTO Superliga.

Statystyki zawodników

B/R: bramki/rzuty, As.: asysty, Obr.: obrony bramkarza/rzuty na bramkę, 2': kary 2 min.

Dane: LOTTO Superliga.

Ładowanie ankiety...

Reklama

Informacje o meczu

Szczegóły

Data: 2026-10-17 18:00:00
Widzów: 1893
Sędziowie:
  • Pierwszy: BLOCH Wojciech
  • Drugi: SOLECKI Michał
  • Delegat: MIKOŁAJCZAK Andrzej
  • Sekretarz: HORDYŃSKI Wiktor
  • Mierz. czasu: CHOJNOWSKA Anna

Hala

Nazwa: Stegu Arena Hala Widowiskowo-Sportowa
Miasto: Opole
Adres: Oleska 72

Reklama