Dzisiaj pojawiliśmy się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa na festynie z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy
🔗 Powiązane linki




👍0💬0
Dzisiaj pojawiliśmy się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa na festynie z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy




Chcesz odpowiedzieć lub zareagować na ten post?
Otwórz w Hyde Parku